HOMETOWN
GAYRİMENKUL
NEDEN
BİZ?


HİZMET
POLİTİKAMIZ

HOMETOWN GAYRİMENKUL, 2016 yılında kurulduğundan kısa süre içerisinde sektördeki yerini üst sıralarda almış, klasik bir emlak ofisinden öte; profesyonel ekibi, kaliteli hizmet anlayışı, güvenilir yapısı ile aradığınız veya satmak istediğiniz tüm gayrimenkulleriniz için vazgeçilmez danışmanınız olmuştur.

HOMETOWN GAYRİMENKUL, tüm gayrimenkul alım-satım, kiralama-kiraya verme işlerinizi titizlikle, güvenilir ortamda yapar ve takip eder. Bizim için, sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler, daha iyisini sunmak için motivasyon kaynağı olmuştur.

HOMETOWN GAYRİMENKUL'un alanında uzman, eğitimli, dinamik ekibi ile aşamayacağınız sorun yok. Klasik "emlakçı" tavrı ve tarzından uzak, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir ortamda, yıllarca çalışarak yapmış olduğunuz birikimlerinizi, dürüst, şeffaf, akılcı yatırımlara dönüştürebilmenizi sağlamak için sürekli kendimizi yeniliyen, sektördeki çıkış ve inişleri yakından takip eden kadromuzla, haftanın 7 günü Nish Adalar'ın tam kalbindeki ofisimizde size hizmet vermek üzere bekliyoruz.

Siz sevdiklerinizle ve işinizle ilgilenin,biz de sizlerin gayrimenkul ihtiyaçlarınızla.

Neden Biz?
Çünkü gayrimenkul pazarlamasında önemli olan ; doğru fiyat, doğru analiz. güven, profesyonel pazarlama tekniklerini bilen, doğru hizmet anlayışında olan, size ZAMAN ve PARA kazandırmak için çalışan profesyoneller olduğunu unutmayın. Eğer sizinle çalışma fırsatımız olursa, siz gelecek planlarınızı oluştururken, biz HOMETOWN GAYRİMENKUL olarak hayallerinize açılan gayrimenkullerinizi pazarlamış olacağız

Hizmet Politikamız
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde algılamak ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümleri en hızlı şekilde üretmek, müşteri odaklı çalışmak. Verdiği hizmetteki kalite ile üst düzey müşteri memnuniyeti yaratarak, şahıs veya kurumların vazgeçilmez gayrimenkul danışmanı olmak.